7.kolo dňa 04.12.2016 komplet odložené.

Dnešné kolo sa komplet odkladá na neskorší termín z dôvodu, že do haly tečie voda zo strechy.

INFORMÁCIA

1. Ak majú po odohranej súťaži dve alebo viac družstiev    rovnaký počet bodov, o ich umiestnení rozhoduje väčší počet bodov zo vzájomných stretnutí. AK je rovnaký,rozhoduje najprv gólový rozdiel a… Read more »

PORADIE strelcov gólov po 6.kole

Poradie priezvisko mužstvo Góly 1 SLOVAK BAD BOYS 18 1 PUČALA BOCA JUNIORS 18 3 KORMANEC CF GALACTIKOS KRASNO 15 4 KOLENO CF GALACTIKOS KRASNO 12 5 BUČEK BOCA JUNIORS… Read more »

Výsledky 6.kola MFL KNM sobota 03.12.2016

6.kolo: BOMBASTIK – FC PENDEPON 3:5 (0:0) Góly: Rudinec, Madigar, Harvančík – Belák, Gašinec, Vavrek, Pupík, Kopas   1.FsK KAMENCE – MADE IN OŠKERDA 10:5 (3:2) Góly: Šidlo, Neveďal, Minarčin,… Read more »

Program MFL 8.kolo sobota 10.12.2016, nedeľa 9.kolo 11.12.2016 + DELEGAČKA

PROGRAM 8.kolo MFL KNM 2016/2017 SOBOTA 10.12.2016 l4:00 YOUNG  BOYS – HV BORUSSIA (KUBIŠ, HANDLOVSKÝ, MAREK)   15:05 OŠKERDA – INDEPENDIENTE (KUBIŠ, HANDLOVSKÝ, MAREK)   16:10 BAD BOYS – CLUB… Read more »

PROGRAM MFL SOBOTA 3.12.2016/6.kolo/+NEDEĽA 4.12.2016 /7.kolo/ + DELEGAČKA

SOBOTA 3.12.2016 – 6.kolo   14,00 hod.        YOUNG BOYS – CLUB   NACIONALE (ŽÁK, KUBIŠ, MAREK)   15,05 hod.         BORUSIA – ATHLETICO (KUBIŠ,… Read more »

2.SLF: 1.FsK MKŠS KYSUCKÉ NOVÉ MESTO – SPARTAK TRNAVA FUTSAL 9:3 (5:1)

Zostava KNM: Tomáš Mičuda, Jaroslav Šidlo, Lukáš Minár, Mário Boris, Pavol Tarana, Kristián Gábor, Marek Sýkora, Kamil Koleno, Tomáš Ševčík, Marian Ondrúšek Góly: Mário Boris 4, Jaroslav Šidlo, Kamil Koleno… Read more »

FUTSALOVÁ EXTRALIGA JUNIOROV: KSF DOXX ŽILINA – 1.FsK MKŠS KYSUCKÉ NOVÉ MESTO 9:6 (4:3)

Zostava KNM: Juraj Janošec, Radovan Belák, Marek Čelko, Martin Tichý, Adam Tomčala, Marek Gašper, Daniel Marčan, Matúš Ševčík (C), Dávid Louda, Dominik Úkrop, Michal Svrček Góly: Dzirbík 3, Ďurka 2,… Read more »

OZNAM: Rozhodcovia POZOR, zmeny v delegačke na nedeľu!!!

PORADIE strelcov po 5.kole

Por. mužstvo goly 1 SLOVAK BAD BOYS 18 2 KORMANEC CF GALACTIKOS KRASNO 15 3 PUČALA BOCA JUNIORS 14 4 KOLENO CF GALACTIKOS KRASNO 11 5 JANEC J PENDEPON 10… Read more »