About admin

Articles Published by admin

MFL KNM 2017/2018- Tabuľka strelcov k 11.3.2018

Por. PRIEZVISKO MUŽSTVO Góly 1 BUČEK RADOSL. BOCA JUNIORS 59 2 ŠTEFUNDA FC PENDEPON 54 3 ŠLAPKA FSK INDEPENDIENTE 43 4 KOLENO CF GALACTICOS 39 5 KOPASEK FSK INDEPENDIENTE 30… Read more »

MFL KNM 2017/2018 – TABUĽKY

TABUĽKA  JESENNEJ ČASTI Por. MUŽSTVO Zápasy Výhry Remízy Prehry Skóre +/- Body Úspěšnost Sankce 1 FSK INDEPENDIENTE 10 8 1 1 89:22 67 25 83 % 0 2 CF GALACTICOS… Read more »

PROGRAM MFL KNM 2017/2018-NEDEĽA 11.3.2018 /22.kolo/+ukončenie

NEDEĽA 11.03.2018 – 22.kolo 13:30 MADE IN OŠKERDA – YOUNG BOYS (KUBIŠ, ŽÁK, MAREK) 14:35 BAD BOYS – BOMBASTIK (KUBIŠ, ŽÁK, MAREK) 15:40 DREAM TEAM – BOCA JUNIORS (KUBIŠ, ŽÁK,… Read more »

Križova tabuľka po 21.kole

KRIŽOVA  TABUĽKA  po  21.kole Křížová tabulka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 BAD BOYS 1   / 8:9 / 11:3 3:4 / 6:7 4:1… Read more »

PORADIE STRELCOV k 4.3.2018

Por. PRIEZVISKO MUŽSTVO Góly 1 BUČEK RADOSL. BOCA JUNIORS 51 2 ŠTEFUNDA FC PENDEPON 50 3 ŠLAPKA FSK INDEPENDIENTE 41 4 KOLENO CF GALACTICOS 39 5 KOPASEK FSK INDEPENDIENTE 30… Read more »

Výsledky z NEDELE 4.3.2018- Dohrávky

BOCA  JUNIORS – FC PENDEPON  0:5 kont.   Domáci nenástupili Dohrávka  19.kolá   YOUNG  BOYS – FSK  KAMENCE  4:1 /1:0/ G: Čulak, Zajac 2, Dadaj ,  –  Jozef Čelko Dohrávka  15…. Read more »

PROGRAM MFL KNM – NEDEĽA 04.03.2018- dohrávky

NEDEĽA – 04.03.2018 DOHRÁVKY 17:05 YOUNG  BOYS – FSK KAMENCE          (ZACHER, ŽIDEK, MAREK) 16:00 MADE IN OŠKERDA – BAD BOYS        (ZACHER, ŽIDEK, MAREK) 18:10 BOCA JUNIORS – FC PENDEPON… Read more »

PORADIE STRELCOV k 26.2.2018

Por. PRIEZVISKO MUŽSTVO GÓLY 1 BUČEK RADOSL. BOCA JUNIORS 51 2 ŠTEFUNDA FC PENDEPON 50 3 ŠLAPKA FSK INDEPENDIENTE 41 4 KOLENO CF GALACTICOS 39 5 KOPASEK FSK INDEPENDIENTE 30… Read more »

VÝSLEDKY z SOBOTY 24.2.2018/20.kolo/

        BAD  BOYS – CF GALACTICOS  0:1  /0:1/         G: Nevedaľ /GALACTICOS/          DREAMTEAM – MADE IN OŠKERDA  10:13 / 5:8/… Read more »

PROGRAM SOBOTA 24.2.2018 (20.kolo) + NEDEĽA 25.2.2018 (21.kolo)

SOBOTA 24.02.2018 – 20.kolo 15:00 BAD BOYS – CF GALACTICOS             (ŽÁK, MRMUS, MAREK) 16:05 DREAMTEAM – MADE IN OŠKERDA (ŽÁK, MRMUS, MAREK) 17:10 BIZONS – BOMBASTIK                          (ŽÁK, MRMUS,… Read more »