About m.jezik

Articles Published by m.jezik

PROGRAM NEDEĽA 04.12.2022 6.kolo

17:00 MADE IN OŠKERDA – BOCA JUNIORS (Belko, Vlček, Zmeček) 18:05 SL. ORLOJ ST. BYSTRICA – CF GALACTICOS (Belko, Vlček, Zmeček) 19:10 FC PENDEPON – YOUNG BOYS (Židek, Mindek, Zmeček)                … Read more »

Výsledky 4. a 5.kola MFL KNM

4.kolo: FC PENDEPON – FSK KAMENCE 2:9 (1:2) Góly: Vavrek, Kopas – Šidlo, Čelko J. 2, Tarana, Čelko M. 2, Boris, Pijak 2 FSK INDEPENDIENTE – CF GALACTICOS 2:14 (1:6)… Read more »

Program 4. a 5.kola MFL KNM

PROGRAM SOBOTA 26.11.2022 4.kolo 17:00 FSK INDEPENDIENTE – CF GALACTICOS (Belko, Vlček, Žák)                   18:05 MADE IN OŠKERDA – YOUNG BOYS (Belko, Vlček, Žák)                        19:10 SL. ORLOJ ST. BYSTRICA… Read more »

Výsledky 3. kola MFL KNM 2022/2023

BOMBASTIK – MADE IN OŠKERDA 11:2 (4:0) Góly: Repák, Harvančík 2, Ceniga 3, Ovčík 3, Madigar 2 – Patyk, Kuriak ŽK: Madigar – 0   FSK KAMENCE – SLOVENSKÝ ORLOJ… Read more »

PIATOK 02.12.2022 o 20:00: 1.FSK KAMENCE KNM – MIBA BANSKÁ BYSTRICA. 1.kolo Slovenského pohára vo futsale

SLOVENSKÝ POHÁR: Osemfinálové zápasy poznajú svoje definitívne termíny pondelok, 14.11.2022|Posledná aktualizácia 14.11.2022 17:43 Futsalové kluby, a to nielen tie extraligové, a fanúšikovia futsalu sa môžu tešiť na väčšiu zápasovú porciu…. Read more »

SPRÁVA DK č.1 2022/2023

DK 1 – Dominik Ploštica (Young Boys), vylúčenie po 2. ŽK: DS – pozastavenie výkonu športu alebo akejkoľvek funkcie na 1 súťažné stretnutie od 13.11.2022, podľa čl. 37/3 DP DK… Read more »

Program MFL KNM r.2022/2023 – 3. kolo NEDEĽA 20.11.2022

PROGRAM NEDEĽA 20.11.2022 3.kolo 16:00 FSK KAMENCE – SL. ORLOJ ST.BYSTRICA (Židek, Mindek, Žák)             17:05 BOMBASTIK – MADE IN OŠKERDA ​        (Židek, Mindek, Žák)      … Read more »

Výsledky 1. a 2. kola MFL KNM 2022/2023

1.kolo: FSK KAMENCE – FSK INDEPENDIENTE 9:4 (3:2) Góly: Čelko M. 2, Šidlo 4, Tarana, Piják, Minár – Hubočan, Vlček R. 2, Valjašek   FC PENDEPON – MADE IN OŠKERDA… Read more »

Program MFL KNM r.2022/2023 – 1.,2.kolo

PROGRAM SOBOTA 12.11.2022 1.kolo 16:00 FC PENDEPON – MADE IN OŠKERDA ​ (Židek, Mindek, Žák)       17:05 FSK KAMENCE – FSK INDEPENDIENTE        (Židek, Mindek, Žák)             … Read more »

Štart MFL KNM r. 2022/2023

Štart MFL KNM r. 2022/2023 bude v termíne 12.-13.11.2022. Rozpis 1.kola zverejním cez víkend. Nakoniec je 8 účastníkov čo si myslím že je fajn: CF Galacticos, FSK Kamence, FSK Independiente,… Read more »