About m.jezik

Articles Published by m.jezik

PROGRAM SOBOTA 25.01.2020 dohrávky 7.kola, 10.kola

09:00 CF GALACTICOS – PENDEPON ,,A“           (ŽÁK, BELKO) 10:00 YOUNG BOYS – FSK KAMENCE                 (ŽÁK, BELKO)

PROGRAM NEDEĽA 26.01.2020 15.kolo

16:00 LÉGIA 1947 – FsK KAMENCE             (ŽÁK, BELKO, ZMEČEK) 17:00 BOCA JUNIORS – PENDEPON ,,A“    (ŽÁK, BELKO, ZMEČEK) 18:00 MADE IN OŠKERDA – YOUNG BOYS (JEŽÍK, ŽIDEK, ZMEČEK)… Read more »

Výsledky 14.kola MFL KNM dňa 19.01.2020

PENDEPON ,,B“ – BOCA JUNIORS 6:6 (3:0) Góly: Mozoľ 3, Poliaček, Boris L., Brodňan – Pučala 5, Buček R.   GUNNERS – MADE IN OŠKERDA 1:16 (0:7) Góly: Zrebný –… Read more »

SPRÁVA DK č.7 2019/2020

DK 17 – PLOŠTICA DOMINIK, YOUNG BOYS, DS za ČK – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutia od 12.01.2020, podľa čl. 37/5a DP SFZ.

PROGRAM NEDEĽA 19.01.2020 14.kolo

15:00 PENDEPON ,,B“ – BOCA JUNIORS             (ŽÁK, BELKO, VLČEK) 16:00 GUNNERS – MADE IN OŠKERDA                (ŽÁK, BELKO, VLČEK) 17:00 FsK KAMENCE – FsK INDEPENDIENTE     (ŽÁK, BELKO, VLČEK)… Read more »

Výsledky 12. a 13. kola a MFL KNM 2019/2020 zo 11.01.-12.01.2020

12.kolo: MADE IN OŠKERDA – BOMBASTIK 4:9 (1:4) Góly: Kováč E., Kuriak 2, Patyk J. – Pavlusík 2, Martinček L., Martinček J., Mlynár 5 ŽK: Žubor – Repák   FSK… Read more »

SPRÁVA MK č.2 2019/2020

02 – MATEJ MELUŠ neschválená registrácia do YOUNG BOYS, chýbajú podklady (foto) potrebné na vyhotovenie registračných preukazov.

SPRÁVA DK č.6 2019/2020

DK 12 – MATÚŠ MOZOL PENDEPON ,,B“, DS za ČK – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutia od 05.01.2020, podľa čl. 37/5a DP SFZ. DK 13 – MÁRIO… Read more »

Rozpis 12.kola MFL KNM 2019/2020. SOBOTA 11.01.2020

14:00 MADE IN OŠKERDA – BOMBASTIK (BELKO, ŽIDEK, ZMEČEK) 15:00 FSK GUNNERS – BOCA JUNIORS (BELKO, ŽIDEK, ZMEČEK) 16:00 YOUNG BOYS – LÉGIA 1947 (BELKO, ŽIDEK, ZMEČEK) 17:00 PENDEPON ,,B“… Read more »

Rozpis 13.kola MFL KNM 2019/2020. Nedeľa 12.01.2020

12:00 BOMBASTIK – FSK KAMENCE                             (ŽÁK, ŽIDEK, ZMEČEK) 13:00 FsK INDEPENDIENTE – PENDEPON ,,A“    … Read more »