HLASOVANIE v ankete TOP FUTSAL 2016/2017

Posted on by on apríl 18th, 2017 | Komentáre vypnuté na HLASOVANIE v ankete TOP FUTSAL 2016/2017

CF GALACTICOS:

HRÁČ:

  1. MÁRIO BORIS (ATHLETICO)
  2. JAROSLAV MIHALDA (BAD BOYS)
  3. JAROSLAV ŠIDLO (1.FsK KAMENCE)

BRANKÁR:

  1. JAROSLAV ŠTEINIGER (FsK INDEPENDIENTE)
  2. MICHAL ČUPEC (1.FsK KAMENCE)
  3. BRANISLAV PINČIAR (BAD BOYS)

ROZHODCA:

  1. MIROSLAV JEŽÍK
  2. MILAN ZACHER
  3. ANTON KUBIŠ

 

ATHLETICO:

HRÁČ:

1.PAVOL SLOVÁK (BAD BOYS)

  1. KAMIL KOLENO (CF GALACTICOS)
  2. VRATISLAV PUČALA (BOCA JUNIORS)

BRANKÁR:

1.BRANISLAV PINČIAR (BAD BOYS)

  1. JAROSLAV ŠTEINIGER (FsK INDEPENDIENTE)
  2. MATEJ OLEJKO (FC PENDEPON)

ROZHODCA:

1.LADISLAV ŠLAPKA

  1. MIROSLAV JEŽÍK
  2. MILAN ZACHER

 

 

1.FsK KAMENCE

HRÁČ:

1.MÁRIO BORIS (ATHLETICO)

  1. KAMIL KOLENO (CF GALACTICOS)
  2. PAVOL SLOVÁK (BAD BOYS)

BRANKÁR:

1.JAROSLAV ŠTEINIGER (FsK INDEPENDIENTE)

  1. MATEJ OLEJKO (FC PENDEPON)
  2. MILAN PONIŠT (ATHLETICO)

ROZHODCA:

1.ANTON KUBIŠ

  1. MIROSLAV JEŽÍK
  2. MILAN ZACHER

 

BAD BOYS:

HRÁČ:

1.KAMIL KOLENO (CF GALACTICOS)

  1. VRATISLAV PUČALA (BOCA JUNIORS)
  2. MAREK PONIŠT (FsK INDEPENDIENTE)

BRANKÁR:

1.JAROSLAV ŠTEINIGER (FsK INDEPENDIENTE)

  1. MICHAL ČUPEC (1.FsK KAMENCE)
  2. MATEJ OLEJKO (FC PENDEPON)

ROZHODCA:

1.MILAN ZACHER

  1. LADISLAV ŠLAPKA
  2. MIROSLAV JEŽÍK

 

FC PENDEPON:

HRÁČ:

1.JAROSLAV MIHALDA (BAD BOYS)

  1. KAMIL KOLENO (CF GALACTICOS)
  2. MAREK PONIŠT (FsK INDEPENDIENTE)

BRANKÁR:

1.JAROSLAV ŠTEINIGER (FsK INDEPENDIENTE)

  1. BRANISLAV PINČIAR (BAD BOYS)
  2. RADOSLAV JANOTA (MADE IN OŠKERDA)

ROZHODCA:

1.MIROSLAV JEŽÍK

  1. VLADIMÍT MACEJKO
  2. MIROSLAV ŽÁK

 

BOCA JUNIORS:

HRÁČ:

1.TOMÁŠ KOHÚT (ATHLETICO)

  1. JAROSLAV MIHALDA (BAD BOYS)
  2. LUKÁŠ MINÁR (1.FsK KAMENCE)

BRANKÁR:

1.MICHAL ČUPEC (1.FsK KAMENCE)

  1. JAROSLAV ŠTEINIGER (FsK INDEPENDIENTE)
  2. MILAN PONIŠT (ATHLETICO)

ROZHODCA:

1.MILAN ZACHER

2.LADISLAV ŠLAPKA

3.ANTON KUBIŠ

 

CLUB NACIONALE:

HRÁČ:

1.JAROSLAV MIHALDA (BAD BOYS)

  1. MAREK PONIŠT (FsK INDEPENDIENTE)
  2. KAMIL KOLENO (CF GALACTICOS)

BRANKÁR:

1.MILAN PONIŠT (ATHLETICO)

  1. MICHAL ČUPEC (1.FsK KAMENCE)
  2. JAROSLAV ŠTEINIGER (FsK INDEPENDIENTE)

ROZHODCA:

1.MILAN ZACHER

  1. MIROSLAV JEŽÍK
  2. LADISLAV ŠLAPKA

 

MADE IN OŠKERDA:

HRÁČ:

1.PAVOL SLOVÁK (BAD BOYS)

  1. JAROSLAV MIHALDA (BAD BOYS)
  2. JÁN LUPRICH (BAD BOYS)

BRANKÁR:

1.JAROSLAV ŠTEINIGER (FsK INDEPENDIENTE)

  1. BRANISLAV PINČIAR (BAD BOYS)
  2. LUKÁŠ HOLLÝ (BOCA JUNIORS)

ROZHODCA:

1.LADISLAV ŠLAPKA

  1. MIROSLAV ŽÁK
  2. ANTON KUBIŠ

 

HV BORUSSIA:

HRÁČ:

1.PAVOL SLOVÁK (BAD BOYS)

2.MAREK PONIŠT (FsK INDEPENDIENTE)

  1. MÁRIO BORIS (ATHLETICO)

BRANKÁR:

1.JAROSLAV ŠTEINIGER (FsK INDEPENDIENTE)

2.RADOSLAV JANOTA (MADE IN OŠKERDA)

3.BRANISLAV PINČIAR (BAD BOYS)

ROZHODCA:

1.ANTON KUBIŠ

2.MILAN ZACHER

3.MIROSLAV JEŽÍK

 

FSK INDEPENDIENTE:

HRÁČ:

1.MÁRIO BORIS (ATHLETICO)

2.JAROSLAV MIHALDA (BAD BOYS)

3.KAMIL KOLENO (CF GALACTICOS)

BRANKÁR:

1.MILAN PONIŠT (ATHLETICO)

  1. ERIK KAVČÁK (CF GALACTICOS)
  2. RADOSLAV JANOTA (MADE IN OŠKERDA)

ROZHODCA:

1.MIROSLAV JEŽÍK

2.MILAN ŽIDEK

3.MILAN ZACHER

 

BOMBASTIK:

HRÁČ:

1.PAVOL SLOVÁK (BAD BOYS)

2.LIBOR ŤAŽKÝ (BAD BOYS)

3.MAREK PONIŠT (FsK INDEPENDIENTE)

BRANKÁR:

1.RADOSLAV JANOTA (MADE IN OŠKERDA)

  1. JAROSLAV ŠTEINIGER (FsK INDEPENDIENTE)
  2. MATEJ OLEJKO (FC PENDEPON)

ROZHODCA:

1.MIROSLAV JEŽÍK

2.LADISLAV ŠLAPKA

  1. MIROSLAV ŽÁK

 

YOUNG BOYS:

HRÁČ:

1.PAVOL SLOVÁK (BAD BOYS)

  1. MÁRIO BORIS (ATHLETICO)
  2. ADRIÁN KÁČERÍK (BOMBASTIK)

BRANKÁR:

1.JAROSLAV ŠTEINIGER (FsK INDEPENDIENTE)

  1. BRANISLAV PINČIAR (BAD BOYS)
  2. MICHAL KLOTÁK (BOMBASTIK)

ROZHODCA:

1.MIROSLAV ŽÁK

2.MILAN ŽIDEK

  1. ANTON KUBIŠ

 

JOZEF MAREK:

HRÁČ:

1.PAVOL SLOVÁK (BAD BOYS)

2.KAMIL KOLENO (CF GALACTICOS)

  1. PATRIK ŠTEFUNDA (FC PENDEPON)

BRANKÁR:

1.JAROSLAV ŠTEINIGER (FsK INDEPENDIENTE)

  1. RADOSLAV JANOTA (MADE IN OŠKERDA)
  2. MILAN PONIŠT (ATHLETICO)

ROZHODCA:

1.MILAN ZACHER

2.MILAN ŽIDEK

  1. MIROSLAV BELKO

 

MIROSLAV JEŽÍK

HRÁČ:

  1. MÁRIO BORIS (ATHLETICO)
  2. LUKÁŠ MINÁR (1.FsK KAMENCE)
  3. MAREK PONIŠT (FsK INDEPENDIENTE)

BRANKÁR:

  1. MICHAL ČUPEC (1.FsK KAMENCE)
  2. BRANISLAV PINČIAR (BAD BOYS)
  3. JAROSLAV ŠTEINIGER (FsK INDEPENDIENTE)

ROZHODCA:

  1. MILAN ZACHER
  2. MILAN ŽIDEK
  3. MIROSLAV BELKO

 

 

Comments Closed