POČTY ŽLTÝCH KARIET k 28.02.2020

EVIDENCIA ŽLTÝCH KARIET stav k 28.02.2020 (stop je po 5ŽK, 9ŽK, 12ŽK…)
PRIEZVISKO  a MENO DRUŽSTVO Počet ŽK Kolo v ktorom bola udelená ŽK
BAČA MICHAL PENDEPON ,,A“ 1 15
BEHARKA MILAN PENDEPON ,,A“ 2 6, 11
BRODŇAN TOMÁŠ PENDEPON ,,B“ 1 9
BUČEK JAROSLAV BOCA JUNIORS 1 16
BUGÁŇ LUKÁŠ PENDEPON ,,B“ 1 5
ČELKO JOZEF FSK KAMENCE 2 13, 15
ČELKO MAREK FSK KAMENCE 2 13, 8
DADAJ PAVOL YOUNG BOYS 2 3, 4
DEMBICKÝ RASTISLAV MADE IN OŠKERDA 1 13
DRNDA KRISTIÁN MADE IN OŠKERDA 1 6
DUDIAK ADAM SLÁVIA SBOROV 1 2
GÁBOR KRISTIÁN CF GALACTICOS 1 3
GANIŠIN MATEJ CF GALACTICOS 3 5, 15, 20
GAŠINEC PETER LÉGIA 1947 2 3, 13,
GAŠPIERIK PETER FSK GUNNERS 1 1
GAZDÍK MILAN GUNNERS 1 11
GRIGA STANISLAV BOMBASTIK 1 7
HARCEK PAVOL MADE IN OŠKERDA 1 3
HOLKA MARIÁN LÉGIA 1947 1 14
HUBOČAN MATÚŠ FSK INDEPENDIENTE 1 20
CHLÁDEK RASTISLAV GUNNERS 1 20
JAKUBEC ADAM SLÁVIA SBOROV 1 3
JANÁČ JURAJ FSK INDEPENDIENTE 1 5
JANEC MICHAL PENDEPON ,,B“ 1 3
JANIŠ IGOR BOCA JUNIORS 2 2, 12
KÁČERIK ADRIÁN BOMBASTIK 2 7, 13
KOČIŠ DRAHOMÍR BOCA JUNIORS 1 11
KOČIŠ ŠTEFAN FSK INDEPENDIENTE 1 5
KOLENO KAMIL CF GALACTICOS 2 5, 11
KOPAS MILAN PENDEPON ,,A“ 2 8, 20
KOPÁSEK JÁN FSK INDEPENDIENTE 1 20
KOVÁČ ERIK MADE IN OŠKERDA 3 4,9, 20
KRÁLIK PETER PENDEPON ,,A“ 2 4, 14
KUBAŠČÍK MATEJ FSK GUNNERS 1 10
KUBLA VILIAM SLÁVIA SBOROV 2 3, 4
LACKO JÚLIUS MADE IN OŠKERDA 1 5
LUCIAK LUKÁŠ BOCA JUNIORS 2 3, 5
LUCIAK MAREK BOCA JUNIORS 1 1
MADIGAR MATTIAS BOMBASTIK 5 6, 13, 8, 14, 20
MARČAN ROBERT LÉGIA 1947 1 20
MARTINČEK LUKÁŠ BOMBASTIK 3 1, 6, 8
MIČENEC MICHAL BOCA JUNIORS 1 11
MIČIAK MAROŠ MADE IN OŠKERDA 2 17, 20
MINÁR LUKÁŠ FSK KAMENCE 3 5, 13, 8
MLYNÁR MARTIN BOMBASTIK 4 13, 14, 17, 20
MOZOL MATÚŠ PENDEPO ,,B“ 1 8
NEVEĎAL JOZEF CF GALACTICOS 1 6
OCHODNIČAN JAROSLAV BOMBASTIK 1 9
ONDRUŠEK RÓBERT BOCA JUNIORS 1 2
PATYK JAKUB MADE IN OŠKERDA 2 6, 20
PAVELA ROMAN PENDEPON ,,A“ 1 8
PAVLUSÍK MICHAL BOMBASTIK 2 7, 17
PETREK JURAJ SLÁVIA SBOROV 1 3
PIJÁK RICHARD LÉGIA 1947 1 6
PLOŠTICA DOMINIK YOUNG BOYS 2 1, 12
PLOŠTICA JAKUB YOUNG BOYS 2 15, 18
PLOŠTICA MAREK YOUNG BOYS 1 7
PÚČALA VRATISLAV BOCA JUNIORS 1 2
RÁBIK RÓBERT SLÁVIA SBOROV 1 2
RAPČAN FABIÁN YOUNG BOYS 2 2, 8
REPÁK PETER BOMBASTIK 3 9, 12, 13
RUDINEC MÁRIO BOMBASTIK 2 7, 11
SKRUTEK PATRIK PENDEPON ,,A“ 3 9, 15, 20
SUROVČÁK MAREK LÉGIA 1947 2 13, 17
SÝKORA MAREK SLÁVIA SBOROV 2 2,9
SÝKORA ROMAN CF GALACTICOS 1 14
ŠEVČÍK MATÚŠ CF GALACTICOS 1 11
ŠEVČÍK TOMÁŠ CF GALACTICOS 2 3, 11
ŠIDLO JAROSLAV FSK KAMENCE 1 16
ŠKORÍK MARTIN LÉGIA 1947 1 1
ŠLAPKA LADISLAV FSK INDEPENDIENTE 2 15, 20
ŠVIRÍK MIROSLAV PENDEPON ,,A“ 2 14, 17
ŤAŽKÝ LIBOR BOCA JUNIORS 3 6,1, 11
TOMÁŠ JAKUB PENDEPON ,,B“ 1 2
TOMAŠEC ADRIÁN SLÁVIA SBOROV 1 3
TVARUŽEK FILIP LÉGIA 1947 1 6
TVRDÝ MARTIN SLÁVIA SBOROV 1 4
VLČEK ROMAN FSK INDEPENDIENTE 2 7, 12
VLČEK ŠTEFAN PENDEPON ,,A“ 1 20
ZREBNÝ KRISTIÁN FSK GUNNERS 1 1
ŽUBOR PATRIK MADE IN OŠKERDA 1 12

Comments Closed