INFO! ZMENY! UPOZORNENIA!

INFO K PRAVIDLÁM:

  1. Ak je lopta v hre a brankár sa lopty dotkne druhýkrát na vlastnej polovici hracej plochy po tom, čo mu bola úmyselne nahraná spoluhráčom bez toho, aby sa lopty dotkol súper: nariadi sa nepriamy voľný kop v prospech súpera z miesta, kde došlo k priestupku (žiadne pravidlo, že stačí keď lopta prejde za polovicu neexistuje).
  2. Priamy voľný kop so šiestym akumulovaným faulom: hráč uskutočňujúci priamy voľný kop, musí loptu rozohrať so zámerom dosiahnuť gól a nesmie ju prihrávať spoluhráčovi. Po rozohraní priameho voľného kopu so 6.-tým akumulovaným faulom sa lopty nesmie dotknúť žiadny iný hráč do tej doby, než sa jej dotkne brankár brániaceho sa mužstva alebo ako dôjde k odrazu lopty od bránkovej žrde alebo brvna alebo ako lopta skončí mimo hracej plochy.
  3. Pri pokutovom kope je možné loptu prihrať, ale upozorňujem že lopta musí byť kopnutá dopredu a až potom môže s ňou zahrať iný hráč.
  4. Ďalej upozorňujem: Ak bol nariadený pokutový kop, kop po 6.-tom akumulovanom faule, priamy voľný kop, nepriamy voľný kop a následne uplynul čas tak sa tieto kopy musia vykonať aj po čase.
  5. 4 sekundy sa počítajú aj pri kope od 6.akumulovaného faulu.
  6. pri kope z autu musí byť lopta na čiare a hráč môže mať prešľap

Naša liga sa hrá presne podľa pravidiel futsalu.

 

Comments Closed