MFL KNM 2016/2017 – Križova tabuľka po 21.kole

Křízová tabulka celé sezóny Križova tabuľka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ATHLETICO 1   / 3:4 / 0:12 5:6 / 4:16 9:4 /… Read more »

MFL KNM 2016/2017-Poradie strelcov k 12.3.2017 po 21.kole

Por. Priezvisko Mužstvo Góly 1 PUČALA BOCA JUNIORS 71 2 MIHALDA BAD BOYS 65 3 PONIŠT FSK INDEPENDIENTE 51 4 SLOVAK BAD BOYS 48 5 KOLENO CF GALACTIKOS KRASNO 40… Read more »

Výsledky MFL KNM zo dňa 12.03.2017 (predposledné kolo)

FsK INDEPENDIENTE – CLUB NACIONALE 6:5 (5:4) Góly: Poništ 3, Janáč, Šlapka, Kopásek – Guzma, Surovčák 2, Černošek, Vlček ŽK: Janec – 0 ČK: 0 – Bača   BOCA JUNIORS… Read more »

MFL KNM 2016/2017- PROGRAM NEDEĽA 12.03.2017 – 21.kolo + DELEGAČKA

NEDEĽA 12.03.2017 – 21.kolo 14:00 BOCA JUNIORS – YOUNG BOYS (ŽÁK, MRMUS, MAREK) 15:05 MADE IN OŠKERDA – HV BORUSIA (MRMUS, ŽÁK, MAREK) 16:10 CF GALACTICOS – BOMBASTIK (BELKO, MACEJKO,… Read more »

UPOZORNENIE!!!

Upozorňujeme mužstvá CLUB NACIONALE, HV BORUSSIA, YOUNG BOYS, že majú každý po dve kontumácie. V prípade ešte jednej kontumácia (aj v poslednom kole) vášho mužstva budú všetky vaše výsledky anulované… Read more »

MFL KNM 2016/2017- TABUĽKA po 20.kole k 5.3.2017

Tabulka celé sezóny Pořadí Tým Zápasy Výhry Remíz Prehry Skóre +/- Body Úspešnost Sankcie 1 BAD BOYS 20 18 0 2 188:72 116 54 90 % 0 2 CF GALACTIKOS… Read more »

MFL KNM 2016/2017 – Krížova tabuľka k 5.3.2017 po 20.kole

  križova tabulka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ATHLETICO 1   / 3:4 / 0:12 5:6 / 4:16 9:4 / 1:6 4:4 /… Read more »

MFL KNM 2016/2017-Poradie strelcov k 5.3.2017

Por. PRIEZVISKO MUŽSTVO GÓLY 1 MIHALDA BAD BOYS 65 2 PUČALA BOCA JUNIORS 58 3 PONIŠT FSK INDEPENDIENTE 48 4 SLOVAK BAD BOYS 46 5 KOLENO CF GALACTIKOS KRASNO 40… Read more »

Výsledky MFL KNM zo dňa 05.03.2017

ATHLETICO – BOCA JUNIORS 4:16 (1:7) Góly: Mičiak, Martinec, Boris M. 2 – Pučala 8, Luciak M. 3, Luciak L. 2, Kravec 3   HV BORUSSIA – FsK INDEPENDIENTE 2:16… Read more »

MFL KNM 2016/2017 – PROGRAM NEDEĽA 05.03.2017 (14.kolo) + DELEGAČKA

NEDEĽA – 05.03.2017 – 14.kolo 13:00 BOMBASTIK – 1.Fsk KAMENCE (ZACHER, HANDLOVSKÝ, ŠIDLOVÁ) 14:05 CLUB  NACIONALE – FC PENDEPON (ZACHER, HANDLOVSKÝ, ŠIDLOVÁ) 15:10 YOUNG   BOYS – CF GALACTICOS (BELKO, ŽÁK, TRUBAČÍKOVÁ)… Read more »