MFL KNM 2016/2017 – Križova tabuľka po 19.kole

Mužstvo 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ATHLETICO 1   / 3:4 / 0:12 5:6 / 9:4 / 1:6 4:4 / 8:12 11:5 /… Read more »

MMFL KNM 2016/2017- TABUĽKA po 19.kole

  Por. Mužstvo Zápasy Výhry Remíz Prehry Skóre +/- Body Uspešnost Sankce 1 BAD BOYS 19 17 0 2 175:68 107 51 89 % 0 2 CF GALACTIKOS KRASNO 19… Read more »

MFL KNM 2016/2017- PORADIE STRELCOV k 27.2.2017

Por. Priezvisko Mužstvo Góly 1 MIHALDA BAD BOYS 57 2 PUČALA BOCA JUNIORS 50 3 SLOVAK BAD BOYS 46 4 PONIŠT FSK INDEPENDIENTE 42 5 KOLENO CF GALACTIKOS KRASNO 38… Read more »

Výsledky MFL KNM zo dňa 26.02.2017

FsK INDEPENDIENTE – BAD BOYS 7:4 (4:2) Góly: Maljar 2, janec 2, Šlapka, Vnuk 2 – Mihalda 3, Zuziak ŽK: Janec – Bućek, Luprich   BOCA JUNIORS – CLUB NACIONALE… Read more »

MFL KNM 2016/2017 – PROGRAM NEDEĽA 26.2.2017-15.kolo+Dohrávka + DELEGAČKA

NEDEĽA – 26.02.2017 – 15.kolo  13:00 ATHLETICO – YOUNG  BOYS (KUBIŠ, MRMUS, MAREK) 14:05 1.FsK KAMENCE – CF GALACTICOS (KUBIŠ, MRMUS, MAREK) 15:10 MADE IN OŠKERDA – BOMBASTIK (KUBIŠ, MRMUS,… Read more »

MFL KNM 2016/2017 – TABUĽKY po 18.kole, jesennej časti /11.kol/ a odvetnej časti /7.kol/

TABUĽKA po jesennej časti po 11.kole Por. Mužstvo Zápasy Výhry Remíz Prehry Skóre +/- Body Úspešnost 1 BAD BOYS 11 10 0 1 107:40 67 30 91 % 0 2… Read more »

MFL KNM 2016/2017- Krížova tabuľka po 16.kole

  Krížová tabulka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ATHLETICO 1   / 3:4 / 0:12 5:6 / 9:4 / 1:6 4:4 / 8:12… Read more »

MFL KNM 2016/2017-Poradie strelcov gólov k 20.2.2017

Poradie Priezvisko Mužstvo Góly 1 MIHALDA BAD BOYS 54 2 PUČALA BOCA JUNIORS 47 3 SLOVAK BAD BOYS 46 4 PONIŠT FSK INDEPENDIENTE 42 5 KOLENO CF GALACTIKOS KRASNO 35… Read more »

MFL KNM 2016/2017 – Výsledky z NEDEĽE 19.2.2017 /16.kolo/

CLUB NACIONALE -ATHLETICO   4:10 /2:5/ G: Drexler 3, Vlček, – Kuriak,Červenec 2, M.Mičiak 3, M.Boris 3, Pijak , ŽK: Červenec /ATHLETICO/   YOUNG BOYS – KAMENCE  0 : 5… Read more »

PROGRAM MFL NEDEĽA 19.2.2017 – 16.kolo + DELEGAČKA

NEDEĽA 19.02.2017 – 16.kolo 13:00 YOUNG BOYS – 1.FsK KAMENCE (BELKO, HANDLOVSKÝ, ŠIDLOVÁ) 14:05 HV BORUSSIA – BOCA JUNIORS (BELKO, HANDLOVSKÝ, ŠIDLOVÁ) 15:10 CF GALACTICOS – MADE IN OŠKERDA (ZACHER,… Read more »