PROGRAM SOBOTA 20.01.2018 dohrávky 13.kolo

PROGRAM SOBOTA 20.01.2018 – dohrávky 13.kola 16:30 OŠKERDA – 1.FsK KAMENCE              (JEŽÍK, KUBIŠ, MAREK) 17:35 BOCA JUNIORS – CF GALACTICOS   (JEŽÍK, KUBIŠ, MAREK) 18:40 FsK INDEPENDIENTE – BOMBASTIK (JEŽÍK,… Read more »

PROGRAM NEDEĽA 21.01.2018 -14.kolo

PROGRAM NEDEĽA 21.01.2018 – 14.kolo 14:00 BOMBASTIK – OŠKERDA            (BELKO, MRMUS, MAREK) 15:05 DREATEAM – BAD BOYS             (BELKO, MRMUS, MAREK) 16:10 BIZONS – FsK INDEPENDIENTE (BELKO, MRMUS, MAREK)… Read more »

PORADIE STRELCOV k 14.1.2018

Por. PRIEZVISKO MUŽSTVO Góly 1 ŠTEFUNDA FC PENDEPON 27 2 BUČEK RADOSL. BOCA JUNIORS 24 3 ŠLAPKA FSK INDEPENDIENTE 23 4 BORIS CF GALACTICOS 19 5 KOLENO CF GALACTICOS 18… Read more »

VÝSLEDKY Z NEDEĽE 14.1.2018-13.kolo/+predh.18.kolá/

BAD BOYS – CLUB NACIONALE  8: 0 /6:0/ G: Mihalda 3, Valjašek, Poništ, Boris, Šalga, Bočej, ŽK: Čuntala/CLUB Nacionale/   YOUNG BOYS – DREAMTEAM  4:1 / 1:1/ G: Kubala 2,… Read more »

VÝSLEDKY ZO SOBOTY 13.1.2018

    PENDEPON – BIZONS  5:0 kontum. /zápas 13.kolá/      Hostia na stretnutie nenastupili.       YOUNG BOYS – OŠKERDA   4:5 /2:1/ zápas 11.kolá dohr./      … Read more »

PROGRAM NEDEĽA 14.01.2018 – POZOR ZMENA

13.kolo   16,00 YOUNG BOYS – DREAMTEAM                     (ZACHER, BELKO, MAREK)  INDEPENDIENTE – BOMBASTIK      stretnutie je odložene !      17:10 BAD BOYS – CLUB NACIONALE                  (ZACHER, BELKO,… Read more »

PROGRAM SOBOTA 13.01.2018

13.kolo: 16:00 FC PENDEPON – BIZONS                             (KUBIŠ, MRMUS, MAREK) dohrávka 11.kolo 17:05 YOUNG BOYS – OŠKERDA                          (KUBIŠ, MRMUS, MAREK)

PORADIE STRELCOV PO 12.KOLE K 8.1.2018

Por. PRIEZVISKO MUŽSTVO GÓLY 1 BUČEK RADOSL. BOCA JUNIORS 24 2 ŠLAPKA FSK INDEPENDIENTE 23 3 ŠTEFUNDA FC PENDEPON 21 4 BORIS CF GALACTICOS 19 5 KOLENO CF GALACTICOS 18… Read more »

Výsledky 12.kolo nedeľa 07.01.2018

1.FsK KAMENCE – FsK INDEPENDIENTE 3:3 (1:0) Góly: Čelko M., Minarčin 2 – Valík, Janec, Kopásek   BOMBASTIK – FC PENDEPON 2:2 (1:1) Góly: Ochodničan, Káčerík  – Štefunda, Janec ŽK:… Read more »

PROGRAM 12.KOLO NEDEĽA 07.01.2018

14:00 DREAMTEAM – CLUB NACIONALE (BELKO, ŽÁK, MAREK) 15:05 BIZONS – BAD BOYS (BELKO, ŽÁK, MAREK) 16:10 CF GALACTICOS – MADE IN OŠKERDA (BELKO, ŽÁK, MAREK) 17:15 YOUNG BOYS –… Read more »