PROGRAM MFL KNM – NEDEĽA 11.02.2018-POZOR ZMENA hracích časov

           MADE IN OŠKERDA – BAD BOYS       stretnutie je preložené na  4.3.2018 15:35  YOUNG BOYS – BIZONS                                 (KUBIŠ, ŽÁK, MAREK) 16:40  1.FsK… Read more »

SPRÁVA DK č.10 2017/2018

DK 16 – JOZEF ČELKO, 1.FsK KAMENCE. Berie na vedomie žiadosť menovaného o zmenu DS uloženej v správe DK č.9 a podľa čl. 41/1, 2 DP podmienečne upúšťa od výkonu… Read more »

PORADIE STRELCOV k 4.2.2018

Por. Priezvisko Mužstvo Góly 1 ŠTEFUNDA FC PENDEPON 44 2 BUČEK RADOSL. BOCA JUNIORS 39 3 KOLENO CF GALACTICOS 37 4 ŠLAPKA FSK INDEPENDIENTE 33 5 KOPASEK FSK INDEPENDIENTE 24… Read more »

VÝSLEDKY Z NEDELE 4.2.2018 – 18.KOLO

       BAD BOYS – BOCA JUNIORS   6:7 /3:4/        G: Zatorsky 4, Šoška, Slovak – M.Luciak 2,R.Buček 3, J.Buček, Martinec,          BIZONS –… Read more »

PROGRAM NEDEĽA 04.02.2018 – 18.kolo

14:00 BOMBASTIK – 1.FsK KAMENCE          (BELKO, ŽÁK, MAREK) 15:05 DREAMTEAM – FsK INDEPENDIENTE (BELKO, ŽÁK, MAREK) 16:10 CLUB NACIONALE – YOUNG BOYS   (MRMUS, ZACHER, MAREK) 17:15 BIZONS –… Read more »

SPRÁVA DK č.9 2017/2018

DK 14 – TOMÁŠ ŠEVČÍK, CF GALACTICOS. DS po 5. ŽK – nepodmienečné pozastavenie výkonu športu na 1 súťažné stretnutie od 29.01.2018, podľa čl. 37/5a DP. Hráč uhradí poplatok 3,4,-… Read more »

Výsledky nedeľa 28.01.2018 16.kolo

CLUB NACIONALE – MADE IN OŠKERDA 0:6 (0:2) Góly: Gazdík, harcek 2, Mečiar, Kováč K.   DREAMTEAM – FC PENDEPON 0:20 (0:7) Góly: Janec J, Janec M., Štefunda 14, Kopas… Read more »

PORADIE STRELCOV K 1.2.2018

Por. PRIEZVISKO MUŽSTVO GÓLY 1 ŠTEFUNDA FC PENDEPON 44 2 BUČEK RADOSL. BOCA JUNIORS 36 3 ŠLAPKA FSK INDEPENDIENTE 32 4 KOLENO CF GALACTICOS 31 5 KOPASEK CF GALACTICOS 22… Read more »

Krížova tabuľka k 2.2.2018 po 16.kole

  Krížová tabulka 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 BAD BOYS 1   / 8:9 / 11:3 3:4 / 4:1 / 2:3 / 11:3… Read more »

Program MFL KNM – NEDEĽA 18.02.2018 – 19.kolo

14:00 BOMBASTIK – DREAMTEAM              (BELKO, MRMUS, MAREK) 15:05 MADE IN OŠKERDA – FsK INDEPENDIENTE (BELKO, MRMUS, MAREK) 16:10 1.FsK   KAMENCE – BIZONS                 (BELKO, MRMUS, MAREK) 17:15 CF GALACTICOS… Read more »